Parc Centrum Sandur gelegen aan de rand van Emmen. De locatie beschikt over verschillende horecagelegenheden en zalen. Onze dinerspellen worden gecombineerd met voortreffelijke menu's, maar ook een lunch is bespreekbaar. Parc Centrum Sandur biedt talloze mogelijkheden om naast het dinerspel ook nog een andere activiteit te organiseren, zowel zakelijk als recreatief. Parkeren is gratis.
Flight Murder Mystery Game in Parc Centrum Sandur in Emmen
Flight Murder Mystery Game is the most fun English spoken mystery game in Parc Centrum Sandur Emmen. Dinerspel.nl presents this hilarious whodunnit game in Emmen with Parc Centrum Sandur. Certainly a surprisingly original and affordable activity for every company outing or bachelor party in Parc Centrum Sandur Emmen. Complete, interactive and perfectly suitable for almost any international or English speaking group. Flight Murder Mystery Game is literately a high levelled way to spend your evening or aftenoon with collegues, friends or family in Parc Centrum Sandur Emmen!
Informatie over Flight Murder Mystery Game
Dit arrangement bestaat uit:
- Flight Murder Mystery Game;
- een heerlijk drie gangen menu;
- professioneel en exclusief aanvullend audioscript (hoorspel);
- uw eigen aparte zaal;
- een digitale vlieg-ticket als uitnodiging voor de deelnemers
- spelbegeleiding van Dinerspel
De drankjes zijn niet inbegrepen.
Waar ligt Parc Centrum Sandur ?
Parc Centrum Sandur
De plaats Emmen
Emmen ligt in de provincie Drenthe en is de hoofdplaats van de gelijknamige gemeente Emmen. Het centrum van Emmen heeft een groen hart (de voormalige brink, nu de Markt) met statige bomen rond de karakteristieke Grote Kerk. Aan weerszijden van dit groene hart ligt het winkelcentrum van Emmen. Het zuidelijke deel wordt gevormd door de overdekte winkelcentra de Vlinder en de Weiert, tezamen vormen zij het grootste overdekte winkelcentrum van Noord-Nederland. Het noordelijke deel, bekend onder de naam Centrum-Noord, is het meer historische deel van het centrum. De koopavond is op donderdagavond. In het centrum, op de markt, wordt elke vrijdag van 08.00 - 14.00 uur de weekmarkt gehouden. Daarnaast is er in de maanden juli en augustus elke dinsdag van 08.00 - 18.00 uur een combinatie van warenmarkt en vlooienmarkt, de zogenaamde Vlindermarkt.