Golden Tulip Hotel Central in Den Bosch heeft een rijke geschiedenis. Al sinds 1905 is Golden Tulip Hotel Central een begrip in Den Bosch. Al vier generaties lang wordt het gerenommeerde hotel gerund door één familie. Inmiddels beschikt Golden Tulip Hotel Central over 125 luxe kamers, 12 verschillende zalen, een restaurant, een brasserie en 2 bars. Een uitstekende locatie om één van onze dinerspellen te reserveren. Uiteraard in combinatie met een heerlijk diner voor een verrassend lage prijs. En dat allemaal op een unieke plek aan de Markt van één van de meest gastvrije plaatsen van Nederland: ´s-Hertogenbosch.
Into The Box - Kluiskraakquiz in Cé – Brasserie Eten en Drinken in Den Bosch
Into The Box is een spannend en entertainend doe-het-zelf spel van Dinerspel.nl. Hierbij staat een gesloten kluis op tafel. De teams krijgen maximaal twee uur de tijd om de code van de kluis te kraken. Into The Box is geschikt voor zowel Nederlandse als Vlaamse groepen.
Een perfecte middagactiviteit, maar ook geschikt als dinerspel
Into The Box in Cé – Brasserie Eten en Drinken te Den Bosch wordt standaard aangeboden met diner. Het spel kan echter ook heel goed 's middags gespeeld worden. Plan dan in overleg met de locatie bijvoorbeeld een lunch of High Tea tijdens of na het spel. Beschikbaarheid kan je opvragen via het beschikbaarheidsformulier. Houd er wel rekening mee dat niet alle restaurants ook ´s middags geopend zijn.
Belangrijk
Into The Box is een spel dat je speelt zonder spelbegeleiding. Je kan kiezen voor één van onze vaste locaties zoals Cé – Brasserie Eten en Drinken, maar het spel is uiteraard ook gewoon thuis, op het werk, of in een zelf gekozen locatie te spelen. Je kunt de spelbenodigdheden (spelboekjes en de "kluis") bestellen in onze webshop.
In tegenstelling tot onze spellen mét spelbegeleiding in Cé – Brasserie Eten en Drinken wordt Into The Box niet altijd standaard gespeeld in een aparte dinerruimte. Omdat er meestal niet van audio en microfoons gebruikt gemaakt wordt, kan dit doe-het-zelf spel kan door kleinere groepen ook gewoon in het restaurant gedeelte van Cé – Brasserie Eten en Drinken worden gespeeld.
Bestellen
U bestelt de spelboekjes (inclusief 1 gratis Box) in onze webshop en neemt dit mee naar de locatie:
- Verzendkosten binnen Nederland zijn €6,50 in totaal en voor België €8,50 in totaal
- Gratis verzendkosten bij een bestelling van €65 of meer
Informatie over Into The Box - Kluiskraakquiz
Vraag vrijblijvend beschikbaarheid op
- Spelboekjes doe-het-zelf spel Into The Box;
- Inclusief één Box met cijferslot,
- een heerlijk drie gangen menu (Ook goed te combineren met een lunch of hapjes in overleg met de locatie);
Let op: geen spelbegeleiding aanwezig. U speelt het spel zelf. Instructies staan in het spelboekje, welke u tijdig dient te bestellen via onze webshop.
Dit spel wordt in principe niet in aparte ruimtes gespeeld, maar gewoon in het restaurant gedeelte.
Waar ligt Cé – Brasserie Eten en Drinken ?
Vraag vrijblijvend beschikbaarheid op
Cé – Brasserie Eten en Drinken
De plaats Den Bosch
Midden in het gezellige Brabant ligt het Bourgondische ’s-Hertogenbosch ook wel Den Bosch genoemd. Den Bosch is naast een van de grootste steden van de Noord-Brabant ook het administratief en bestuurlijk hart van de provincie. Hoewel ’s Hertogenbosch ook wel den Bosch wordt genoemd is de eerste aanduiding toch echt de enige juiste. Ook al is de naam Den Bosch een stuk ouder. ‘s-Hertogenbosch is gelegen aan de samenloop van de Dommel, de AA en de Willemsvaart die samen de Binnendieze vormen. Den Bosch werd al in 1184 een stad met stadsrechten en is al die tijd een belangrijk centrum gebleven. Door de aanwezigheid van de Bisschop in de stad heeft en had ’s Hertogenbosch altijd een sterk katholiek karakter. Er zijn nog steeds veel oude kerken te vinden in de binnenstad.